تثبیت کننده آب دریا تیتانیوم لوله / لوله تامین کنندگان دسته ای

تثبیت کننده آب دریا تیتانیوم لوله / لوله تامین کنندگان دسته ای

نام تجاری: DDTI
منبع: BaoJi چین
صدور گواهینامه: ISO9001: 2008
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union
مواد: gr1 / TA1، gr2 / TA2
مشخصات: ضخامت دیوار 0.3 ~ 0.7mm، قطر خارج 15 ~ 83mm
استاندارد: ASTM B 338
خروجی سالانه ما در حال حاضر: تقریبا. 250t ~ 300t
زمینه های کاربردی: نمک زدایی، مبدلهای حرارتی، خازن ها
Product description

روش های اصلی برای شستشوی آب دریا عبارتند از:


1. روش تبخیر: تبخیر فاز یک مرحله ای، تبخیر چند مرحله ای، روش چند منظوره عمودی، روش چند بعدی افقی، روش شیب لوله، روش فشرده سازی بخار

2. روش دیافراگم: روش الکترو دیالیز، روش معکوس معکوس؛

3. روش ترکیبی.

در میان آنها، روش تبخیری که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، به دنبال روش خیساندن معکوس است، روش الکترو دی دیالیز کمتر استفاده می شود.

در سال 1965، یک کارخانه نمک زدایی آب دریا که توسط شرکت هاروی آلومینیوم در جزایر ویرجین ساخته شده بود، تمام لوله های گرمادهی خود را از لوله های تیتانیوم بدون درز با ضخامت دیواره 0.7 میلی متر، طول کل 1.85 میلیون متر، حدود 24 تن و روزانه ظرفیت تصفیه آب دریا 1.84 میلیون مترمکعب است. در سال 1967، شرکت Matsushima کربن معدن، آموزشی ویبولیتین از ژاپن تجهیزات آب شیرین آب دریا 2650 تن در روز ساخته شده است. کندانسور تهویه دستگاه و لوله های انتقال حرارت و صفحات لوله های کمپرسور جت را نمی توان به دلیل خوردگی برم (Br) در آب دریا استفاده می شود. پس از استفاده از تیتانیوم، هیچ گونه خرابی ناشی از خوردگی رخ نداد.


شرایط فنی برای لوله های تیتانیوم برای نمک زدایی

( 1) ضخامت دیواره لوله تیتانیوم:

ضخامت دیواره لوله انتقال حرارت به واسطه شرایط استفاده، ماده ورق لوله، توانایی گسترش لوله و روش جوشکاری در انتهای لوله تعیین می شود. از آنجا که قطر لوله گرما کوچک است، نیازی به نیروی زیاد نیست، بنابراین لوله با ضخامت دیواره نازک تر در استفاده عملی استفاده می شود. به طور کلی، ضخامت لوله آلیاژ فولادی و مانند آن 0.5-1.2 میلی متر است که با یک لوله تیتانیوم جایگزین شده است و یک لوله نازک دیواره با ضخامت دیواره 0.3 میلیمتر می تواند در جایی که خوردگی کوچک است استفاده شود .

Y $ T2I9Y) Y1MV5X33FQI29ZI.png

ECDL)`8A54Y3S4}ERO@1_ML_副本_副本.jpg

(2) هدایت حرارتی لوله های تیتانیوم

با توجه به مواد مختلف لوله گرما، هدایت حرارتی نیز متفاوت است، مانند 17W / (m • k) برای تیتانیوم، 100W / (m • k) برای آلومینیوم برنج و 47w / (m • k) برای 90/10 مس نیکل 70/30 نیکل برنز 29w / (m · k) است. بنابراین اثر هدایت حرارتی لوله گرما را می توان با تغییر ضخامت دیواره کنترل کرد. در میان مواد فوق، تیتانیوم کوچکترین هدایت حرارتی دارد. اگر لوله های جوش داده شده تیتانیوم نازک دیواره مورد استفاده قرار گیرد، رسانایی حرارتی کمتر از برنج آلومینیومی است، اما این معادل با 90/10 کربنیکل است.

(3) اقتصادی لوله های تیتانیوم

قیمت واحد لوله تیتانیوم 2-6 برابر گرانتر از آلیاژ مس است، اما با توجه به عملکرد هزینه، قیمت لوله تیتانیوم می تواند با لوله آلومینیوم مس رقابت کند. با توجه به تراکم پایین تیتانیوم و ضخامت دیواره همان، کیفیت لوله تیتانیوم از همان طول فقط آلیاژ مس است. 50٪ از لوله، زمانی که ضخامت دیواره لوله تیتانیوم 50٪ از لوله آلیاژ فولاد است، کیفیت همان انتقال انتقال حرارت از لوله تیتانیوم فقط 1/4 از لوله آلومینیوم مس است. قابل مشاهده است، لوله تیتانیوم با قیمت رقابتی است.


ملاحظات در هنگام استفاده از تجهیزات تیتانیوم شیرین سازی دریایی

(1) عناصر درون تیتانیوم را حذف کنید. هنگامی که تجهیزات تیتانیوم حاوی ترک های ماکروسکوپی در آب دریا بیش از 100 درجه سانتیگراد است، به علت خوردگی عناصر شکاف مستعد است. چنین خوردگی تحت تاثیر غلظت آب دریا قرار نمی گیرد. خوردگی عنصر بینابینی در آب دریا حاوی 4٪ NaCl در 105 درجه سانتیگراد رخ می دهد.

(2) از لوله های نازک دیواره تیتانیوم استفاده کنید. هدایت حرارتی تیتانیوم کم است، تنها 1/6 آن از برنج آلومینیوم است و ضخامت یک لوله تیتانیوم معمولی 0.3-0.7 میلی متر است.

(3) تجهیزات تیتانیوم باید از تماس با ظرف آهن جلوگیری کنند، زیرا تیتانیوم به راحتی هیدروژن را جذب می کند تا مواد تیتانیوم شکننده شود.


اگر شما علاقه مند به محصولات ما هستید و می خواهید بیشتر بدانید، لطفا ایمیل: export@bjddt.com


Dingding Titanium یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه تیتانیوم خام چین است، مجهز به یک تولید کننده آب شرب خلع نمک تیتانیوم لوله / لوله بسته تولید کنندگان کارخانه و شرکت، استقبال از واردات محصولات خوب از ما است.
Hot Tags: تولید کنندگان تیتانیوم آب شیرین / آب لوله کشی دریایی، تولید کنندگان چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، محصولات
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © در Baoji Dingding تیتانیوم محصولات شرکت، با مسئولیت محدودتلفن: +86-917-3412107