تیتانیوم آنود صفحات / ورق مش رزرو / سهام برای فروش

تیتانیوم آنود صفحات / ورق مش رزرو / سهام برای فروش

نام تجاری: DDTI
منبع: BaoJi چین
صدور گواهینامه: ISO9001: 2008
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union
مواد: TC4 (GR5)، TA1 / GR1، gr2 / TA2
شکل: یک صفحه، میله، ورق، سیم، مش، لوله ای، حلقوی، باند مانند، شکل سبد
زمینه های کاربردی: استخر شنا، هدر رفتن آب، آبکاری فلز، حفاظت از کلر و قلیایی و کاتدیک و غیره
Product description

آنات های تیتانیوم


الکترودهای تیتانیوم MMO، به عنوان محصولات اصلی ما، ما پوشش روتنیم، پوشش Iridium، پوشش پلاتین و آند آنزیم اکسید سرب را توسعه داده ایم. به عنوان یک نوع جدید از محصولات محیط زیست الکترودهای تیتانیوم mmo به طور گسترده ای در استخر استفاده می شود، آبکاری فلز زباله، حفاظت از کلر و قلیایی و کاتدیک و غیره. ما در حال نگه داشتن ما را به خودمان پیشرو ارائه دهنده اصلی فن آوری های الکتروشیمیایی نوین همراه با صرفه جویی در انرژی و روند سازگار با محیط زیست.

546068305711819141.jpgtimg.jpgآند آندودر شده با روتنیم - ایریدیوم برای تولید کوره قلیایی، تولید هیپوکلریت سدیم، درمان آب آشامیدنی، شستشوی آب دریا استفاده می شود. و غیره


آند آندودر شده با Iridium-tantalum بر روی الکترود مس، الکترود سازی آلومینیوم، الکترولیز آب آلی، حفاظت کاتدیک و غیره اعمال می شود.


آند آندودر شده با روتنیم-تیتانیوم به مزارع الکترولیز نمک کلر سودا سودا، هیدروکسید سدیم کلراس پتاسیم اعمال می شود. هیپوکلریت سدیم و غیره


اندود پوشش داده شده با پلاتین برای رسوب الکتریکی و تصفیه آب اعمال می شود.


آندز اکسید سرب به سنتز الکترولیز آلی و تصفیه آب هدر رفته است.


آندز تیتانیوم دارای مزایای است:

(1) ولتاژ کم سلول؛ (2) بهره وری بالا در حال حاضر؛ (3) مصرف کم برق؛ (4) عملیات در تراکم جریان بالا؛ (5) خلوص محصول بالا؛ (6) طول عمر و مدت زمان سلول الکترولیتی بلند؛ (7) حجم کار تعمیر و نگهداری کوچک، هزینه مقاله؛ (8) از بین بردن آسیب سرب و کاهش آلودگی جیوه؛ (9) قطب قطب ثابت و خلوص بالا مواد الکترولیتی.


ملاحظات:

اول از همه، آند آند تیتانیوم ما به طور کلی برای سهام آماده نیست، چرا که صنایع بسیاری وجود دارد که در آن از الکترودهای تیتانیوم استفاده می شود و الکترودهای تیتانیوم مورد استفاده در صنایع مختلف بسیار متفاوت هستند. علاوه بر این، مشخصات تجهیزات مورد استفاده در صنعت مشابه متفاوت است و نیازهای خاص متفاوت هستند. بنابراین، چه نوع مشخصات مشتریان می خواهند، ما نقاشی را ارسال می کنیم، ما بر اساس نقشه های مشتری پردازش می کنیم. از آنجا که نقاشی ها نسبتا بصری و نسبتا روشن هستند، در پردازش خاص هیچ سوء تفاهم وجود ندارد. بنابراین، اگر یک مشتری نیاز به آند آند تیتانیوم داشته باشد بهتر است نقاشی را ارائه دهیم. نقل قول ما نیز باید بر اساس نقشه ها باشد. مثل بعضی از پردازش های خاص سخت تر، تنها از طریق توانایی دیدن به وضوح.Baoji Dingding Titanium Products Co.، Ltd. کارخانه بیست ساله، کارشناسان تولید الکترود تیتانیوم، به درخواست export@bjddt.com خوش آمدید.


Dingding Titanium یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات تیتانیوم در چین است، مجهز به یک ورق آند / پلیمر تیتانیوم تولیدی / ذخیره سازی برای کارخانه فروش و شرکت، استقبال از واردات محصولات خوب از ما.
Hot Tags: تیتانیوم صفحات آندروم / ورق مش مشبک / سهام برای فروش، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، محصولات
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © در Baoji Dingding تیتانیوم محصولات شرکت، با مسئولیت محدودتلفن: +86-917-3412107